Vodhi para dhe bizhuteri në një banesë, arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan

Një 24-vjeçare ka rënë në pranga nga efektivët e Policisë.

Ngjarja është bërë me dije përmes një komunikate nga Drejtoria Vendore e Policisë së Elbasanit.

Dyshohet se e reja ka vjedhur një shumë parash dhe disa bizhuteri në një banesë.

K., 24 vjeçe ra në pranga dhe do të përballet me akuzën e vjedhjes.

Teksa materialet i kanë kaluar Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

 

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Elbasan arrestoi në flagrancë:

-M. K., 24 vjeçe, sepse u kap në flagrancë pasi kishte vjedhur një shumë parsh dhe disa bizhuteri, në një banesë. Shuma e parave dhe bizhuteritë u sekuestruan në cilësinë e provës materiale;

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

 

Arena e Lajmit

Vodhi para dhe bizhuteri në një banesë, arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook