Mozzik në momente intime me të dashurën e re! Çifti shkëmbejnë puthje në avion dhe…

Reperi i njohur Mozzik disa javë më parë konfirmoi romancën e tij më të re me vajzën e deputetit kosovar, Lutfi Haziri, Lotina.

SHIKO VIDEON:

Së fundmi partnerja e tij ka ndarë me ndjekësit momente romantike me artistin.

Lotina ka postuar në TikTok një video e përqafuar me Mozzikun në avion, ndërsa ky i fundit tenton që të fshehë fytyrën duke mos e shfaqur atë.

Megjithatë nuk dihet arsyeja që reperi nuk është shfaqur me fytyrë, çifti shfaqen mjaft të lumtur duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin.

Që pas bërjes publike të lidhjes së tyre, Lorina ka ndarë me ndjekësit shpeshherë foto nga takimet me Mozzikun.

Kujtojmë që reperi është baba i një vajzë nga marrëdhënia e tij e mëparshme me Loredana Zefin, Hana.

Mozzik në momente intime me të dashurën e re! Çifti shkëmbejnë puthje në avion dhe…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook