Incidenti mes pedagogëve të Ekonomikut, Balliu: U godit ish-deputetja e PD


Incidenti mes pedagogëve të Ekonomikut, Balliu: U godit ish-deputetja e PD
Partia Demokratike ka reaguar lidhur me incidentin mes dy pedagogëve të Fakultetit Ekonomik në Tiranë. Koordinatori Rajonal i Tiranës, Klevis Balliu u shpreh përmes një deklarate për mediat nga selia blu se është goditur një ish-deputete e PD-së.
Ai i bëri thirrje organeve lig…

Incidenti mes pedagogëve të Ekonomikut, Balliu: U godit ish-deputetja e PD

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook