“Është vajza më e bukur shqiptare”, Capital T tregon planet për dasmë me Adrola Dushin

Pasi ajo tha se është në lidhje me djalin më të bukur shqiptar, Capital T e ka konsideruar Adrola Dushin vajzën më të bukur shqiptare!

“Atë nuk e them vetëm unë, e thotë gjithë shqiptaria. Adrola Dushi është vajza më e bukur shqiptare”, tha artisti në një intervistë në Top Arena.

Ai u pyet nëse ka në plan të martohet, ku theksoi se dasma dhe krijimi i familjes është në planet e tij jo të largëta, megjithatë nuk ka ende një datë për këtë!

“Është vajza më e bukur shqiptare”, Capital T tregon planet për dasmë me Adrola Dushin

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook