Dosja e kompleksit “Partizani”, Dumani: Ka pasur hetim pasuror ndaj kreut të PD Sali Berisha

Kreu i Prokurorisë së Posaçme, Altin Dumani, po mban një komunikim me gazetarët, ku është pyetur në lidhje me çështje sensitive dhe që përbëjnë interes publik.

Ai është pyetur në lidhje me hetimet për kompleksin Partizani dhe kreun e PD Sali Berisha.

Kreu i SPAK u shpreh se ndaj ish-kryeministrit Berisha ka pasur një hetim pasuror.

“Janë bërë hetimet parësore për Berishë”, është shprehur Dumani.

Mbi dosjen për kompleksin “Partizani” Dumani tha se ajo do të dërgohet në gjykatë sapo të përfundojnë hetimet.

“Janë grumbulluar të gjitha provat dhe ajo qe dihet është që është çështje nën hetim”, u shpreh ai.

Arena e Lajmit

Dosja e kompleksit “Partizani”, Dumani: Ka pasur hetim pasuror ndaj kreut të PD Sali Berisha

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook