Rinovimi i Sylvinhos me Shqipërinë, Sejetllari tregon detaje në “Euro 24”

E ardhmja e trajnerit Sylvinho duket se do të jetë te Shqipëria, edhe pse zyrtarizimi mungon ende. Për këtë temë foli gazetari Kristi Sejetllari, në  “Euro 24” në News 24.

“Palët kanë arritur marrëveshje për të rinovuar kontratën. Flitet që do të ketë një rritje të lehtë ta pagës, rëndësi ka që do të ketë rinovim. Pse kaq vonë ky rinovim? Unë e kam pyetur gjithmonë, nuk kemi marrë asnjë përgjigje, ai nuk është trajner që nxitohet. Ndoshta tekniku ka patur edhe oferta të tjera” – tha ai.

(J.S/)

Arena e Lajmit

Rinovimi i Sylvinhos me Shqipërinë, Sejetllari tregon detaje në “Euro 24”

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook