United, Ten Hag me “doza” optimizmi: Besoj se do fitojmë trofe, për këtë arsye qëndrova

Pas rinovimit të kontratës me Manchester United, trajneri Ten Hag u shpreh se mori këtë vendim, pasi beson se do të fitohen trofe.

“Jam tek United për të fituar trofe. Kemi ngritur në qiell dy kupa deri tani pas një periudhe prej 6 vitesh pa triumfe, kështu që jemi në rrugën e duhur.E ardhmja është e kuqe. Nuk do të rinovoja nëse nuk do të kisha besim në fitimin e trofeve të tjerë” – tha ai.

(J.S/)

Arena e Lajmit

United, Ten Hag me “doza” optimizmi: Besoj se do fitojmë trofe, për këtë arsye qëndrova

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook