Vrasja në Fier/ Nëna ulëriu, e pa në Tv: Më kanë vrarë djalin. Amaneti i tij fundit. Dalin prova të reja

Ngjarja e rëndë që ndodhi ne Fier ku një 39-vjeçar Xhuljano Mihaj goditi me thikë për vdekje bashkëjetuesin e ish bashkëshortes së tij në lagjen Kryengritja e Fierit, tronditi opinionin publik.

Autori ishte në një konflikt të herëpashershëm me bashkëshorten e tij edhe pse kjo e fundit i kishte kërkuar divorcin dhe pritej seanca vendimtare. Autori i krimit e kërcënonte shpesh bashkëshorten dhe të dashurin e saj Xhimi Bakaj.

Ai shkonte çdo natë poshtë banesës ku jetonte ajo dhe fëmijët duke ruajtur çdo lëvizje të saj. Ditën e djeshme bashkëjetuesja e viktimës u shpreh në një lidhje live se ajo ka qenë çdo ditë e kërcënuar dhe e survejuar nga bashkëshorti.

Madje ditën e djeshme u transmetuan audio kërcënuese ku autori i kishte dërguar edhe një natë para krimit. Neglizhenca e institucionit të policisë së Fierit u fajësuan nga ana e saj, për shkaktimin e kësaj tragjedie.

Ditën e sotme flasin familjarët e të ndjerit Xhimi Bakaj, ndiqni emisionin…

Arena e Lajmit

Vrasja në Fier/ Nëna ulëriu, e pa në Tv: Më kanë vrarë djalin. Amaneti i tij fundit. Dalin prova të reja

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook