Mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD, 36 deputetë zgjedhin të bojkotojnë (EMRAT)

8c688643 D16b 4259 A1df 3fbbdef58a66

Këtë të premte është mbledhur Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike.

Në këtë mbledhje , me asnjë votë kundër u miratua rezoluta për procesin e zgjedhjes së Presidentit të vendit në Këshillin Kombëtar të Partisë Demokratike.

Ndërkohë gazetari Osman Stafa tha për BalkanWeb se 36 deputetë kanë bojkotuar mbledhjen e Këshillit Kombëtar.

Ajo çfarë vihet re është se deputetja Ina Zhupa e cila ishte e pranishme në Kuvendin e 30 prillit, këtë herë ka zgjedhur mos të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit Kombëtar.

Ja kush 36 deputetë bojkotojnë mbledhjen e Sali Berishës:

Arena e Lajmit

Mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD, 36 deputetë zgjedhin të bojkotojnë (EMRAT)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook