FOTO/ Sportive dhe superseksi, modelja amerikane ndez rrjetin me postimet e fundit

Modë, sport dhe poza tepër provokuese, është ky profili i seksbombës amerikane Bri Teresi.

pjimage (80)

Modelja shfaqet si gjithnjë teksa praktikon sporte të ndryshme, duke nxjerrë në pah hiret e saj.

Golfi dhe tenisi duket se janë dy nga sportet më të preferuara të bukuroshes, e cila shfaqet në aksion duke i praktikuar ato.

 

 

0

1

2

3

4

FOTO/ Sportive dhe superseksi, modelja amerikane ndez rrjetin me postimet e fundit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook