EMRI/ Shqiptari iu fut në banesë për ta grabitur, i moshuari belg e plagos rëndë me armë

B9732954070z.1 20221215104452 000+g1jls917l.1 0

Një grabitës shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë, pasi u fut në një banesë në Belgjikë për të vjedhur, por u qëllua me armë nga pronari i saj.

Mediat e huaja raportojnë se bëhet fjalë për Esri Miza, i cili aktualisht ndodhet në spital në gjendje kritike për jetën.

Shqiptari thuhet se ishte futur në banesën e një 85-vjeçari për të grabitur, por ky i fundit e pikasi atë duke e qëlluar me armë e duke e lënë të plagosur rëndë.

Sakaq, pritet që në vijim të merret dëshmia e shqiptarit dhe të jepet masa e arrestit.

EMRI/ Shqiptari iu fut në banesë për ta grabitur, i moshuari belg e plagos rëndë me armë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook