Sherr me çekan e kaçavidë mes dy personave në Fier, shoqërohet në polici njëri prej tyre

5f3bdb4f 7c1c 4b26 9959 Bd39b1fcf9df

Dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Fieri. Përplasja ka degraduar në përdorimin e sendeve të forta, si çekan e kaçavidë.

Ngjarja bëhet me dije se ka ndodhur në në rrugën “Jakova Xoxa”, të Fierit. Bëhet me dije se R. Ç., 29 vjeç, ka goditur me sende të forta,F. Sh., 40 vjeç, banues në Fier, i cili është dëmtuar në dorë.

Më tej theksohet se në Komisariat u shoqërur shtetasi R. Ç. dhe po kryhen veprimet procedurale hetimore.

Njoftimi i policisë:

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 19:20, në rrugën “Jakova Xoxa”, shtetasi R. Ç., 29 vjeç, banues në Fier, pas një konflikti të çastit, ka goditur me sende të forta, shtetasin F. Sh., 40 vjeç, banues në Fier, i cili është dëmtuar në dorë.

U shoqërua në Komisariat shtetasi R. Ç. dhe po kryhen veprimet procedurale hetimore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Arena e Lajmit

Sherr me çekan e kaçavidë mes dy personave në Fier, shoqërohet në polici njëri prej tyre

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook