Tubimi i opozitës/ Deputetët e PS shmangin përballjen me protestuesit, futen herët në Kuvend

Për pak çaste pritet të nisë protesta e opozitës, e paralajmëruar më herët.

Gazetari Osman Stafa raporton për Arena e Lajmit se deputetët e PS kanë hyrë në parlament më herët.

Ndërsa, pas godinës së Kuvendit janë edhe dy autobote me ujë.

Drejtori i Policisë së Tiranës Tonin Vocaj gjithashtu ndodhet në terren.

(Arena e Lajmit)

Arena e Lajmit

Tubimi i opozitës/ Deputetët e PS shmangin përballjen me protestuesit, futen herët në Kuvend

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook