Bruno Fernandez: Jemi një skuadër e fortë, megjithëse nuk na shohin favorit

Mesfushori dhe kapiteni i Manchester United dhe njëkohësisht mesfushori i Portugalisë, Bruno Fernandez, ka folur për mediat, në prag të takimit miqësor të fundit, që kombëtarja portugeze do të zhvillojë kundrejt Irlandës.

“Ruben Dias tha diçka të vërtetë. Shumë prej nesh nuk e dinë forcën e grupit që ne kemi. Jemi një skuadër e fortë, e aftë për të reaguar. Këtë do duhet ta tregojmë duke filluar nga ndeshja e sotme.”, theksoi ndër të tjera Fernandez.

Arena e Lajmit

Bruno Fernandez: Jemi një skuadër e fortë, megjithëse nuk na shohin favorit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook