“Më zhvishte”, 13-vjeçarja i rrëfen hallës abuzimet e 63-vjeçarit në Devoll: Më kërcënonte se do të më vriste babanë

Një rrëfim dramatik është bërë sot pjesë e emisionit ‘Me zemër të hapur’ në News24, ku një 13-vjeçare ka denoncuar për abuzim seksual një 63-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Hoçisht në Devoll. Zenel Rushitaj, i cili ndodhet pas hekurave, akuzohet se ka abuzuar disa herë me të miturën.

“Më kërcënonte, më thoshte që; hajde këtu, hajde aty. Më zhvishte. Më shtrëngonte me forcë. Më puthte, më jepte nga 2 mijë lekë. Më kërcënonte, më thoshte; do të vras babanë.”, i rrëfeu vajza hallës së saj.
()

Arena e Lajmit

“Më zhvishte”, 13-vjeçarja i rrëfen hallës abuzimet e 63-vjeçarit në Devoll: Më kërcënonte se do të më vriste babanë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook