Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama sport

Vllaznia sheh Europën, plas te Kastrioti-Egnatia

Erzeni në elitë pas 19 vitesh, Superiores i ikin 45 trofe

Ngjiten në të Parën, tani quajeni… “Luz Vegas”

Partizani luan me “laps” ndaj Kukësit, por zien pankina e kuqe

Tirana, sirena arabe për Redon Xhixhën

Flamurtari gjen në finale Partizanin

Leao kuron ethet e Milanit: Kemi një finale më pak

Interi përgjigjet në Udine, Inzagi: Nuk jemi dorëzuar

Bonuçi, dopietë për 35-vjetor: Me 4 pikë më shumë…

Reali i Madridit kampion, Ançeloti: Radha e Sitit

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

 

PENSIONET/ Kushtet e reja për naftëtarët e minatorët

Nga Glauk Olldashi, te Hajdari e Murrizi, 150 emrat e Këshillit Kombëtar të demokratëve

Qytetarët protestë para Kryeministrisë, reagojnë Meta, Nikolla dhe Rama

Urbani në Lanë, prokuroria nis hetimet për kundërvajtje penale

Agim Toro i përgjigjet Ramës: I urren pronarët, si gjyshi yt

Si dështoi koncerti i Klaudio Vilës, por edhe vizita e Mikele Placidos në Tiranë para viteve ‘90

“Kadarenë e ftojnë në Paris ta pyesin për Mehmetin”, biseda e Enverit me Hazbiun

OPINIONE

Policia dhe ridimensionimi i sigurisë/ NGA PËLLUMB NAKO

Mendja e mbrapshtë, mallkim i vetvetes/ NGA GELANDA SHKURTAJ


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook