Surprizohet ish-mesfushori i Partizanit, merr ftesë nga një kombëtare tjetër

Mesfushori me tipare sulmuese i Bylisit, Abubakar Kamara, ka marrë ftesë nga Kombëtarja U-23 e Nigerit , një shtet në Afrikën Perëndimore (nuk është Nigeria).

ABUBAKAR KAMARA

Edhe pse me origjinë nga Bregu i Fildishtë, “Panorama Sport”, mëson se ish-lojtari i Partizanit do t’i bashkohet Nigerit, që më 23 shtator do të luajë kundër Guinesë.

Kamara ka lënë të enjten Shqipërinë pas ftesës së mbërritur në klub dhe sot do të mungojë ndaj Egnatias.

Arena e Lajmit

NDIQE LIVE “PANORAMA TV”


Surprizohet ish-mesfushori i Partizanit, merr ftesë nga një kombëtare tjetër

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook