Lady Gaga ndez rrjetet sociale me fotot e fundit me bikini

Ajo është e njohur për shfaqjen e saj mbresëlënëse në skenë dhe në rrjetet sociale. Dhe nuk zhgënjeu as të dielën.

Lady Gaga tregoi fizikun e saj tërheqës ndërsa pozoi për disa foto që ndau në Story-n e saj në Instagram. 36-vjeçarja dukej se po e shfrytëzonte për të marrë rreze dielli kohën e saj në Las Vegas, ndërsa qëndronte pranë një pishine.

Lady Gaga kishte veshur bikini të kaltër duke nxjerrë në pah trupin e saj të tonifikuar. Një tjetër foto, fituesja e Grammy-t pozonte me shpinë nga kamera duke treguar edhe një herë trupin për tu patur zili.

Këngëtarja emri i vërtetë i të cilës është Stefani Joanne Angelina Germanotta, i shtoi veshjes së saj me një palë syze dielli të zeza. Flokët e saj bjonde platini komplimentuan nuancën e rrobave të banjës.

Lady Gaga aktualisht është duke u përgatitur për shfaqjen e fundit të ‘Jazz & Piano’. Shfaqjet mbahen në Dolby Live, i cili ndodhet në hotelin dhe kazinonë Park MGM. Seria e shfaqjeve, e cila filloi në dhjetor të 2018, fillimisht u zhvillua për një vit të plotë dhe krijuesja e hiteve mori vlerësime pozitive nga kritikët.

Pas një ndërprerje ajo filloi të performojë në tetor të vitit të kaluar. Aktorja e ‘A Star Is Born’ filloi qëndrimin e saj të gjashtë në Park MGM muajin e kaluar, gjatë së cilës ajo u fokusua vetëm në grupet e saj Jazz & Piano. Shfaqja e fundit është planifikuar të zhvillohet të dielën në mbrëmje.

Lady Gaga ndez rrjetet sociale me fotot e fundit me bikini

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook